Kuchnie Bonkowscy

Armatura

Blanco

Dewizą firmy jest połączenie funkcjonalności i ujmującej estetyki wszystkich produktów. Dowodem na to są liczne narodowe, jak też międzynarodowe nagrody za wzornictwo. Zlewozmywaki Blanco są wykonane z najlepszych materiałów takich jak: stal szlachetna 18/10, Silgranit, ceramika PuraPlus, stal szlachetna ChromoDur.
Nie bez powodu Blanco daje wieczystą gwarancję na swoje produkty.

Armatura - Blanco


 

Franke

Funkcjonalności i elegancji formy produktów Franke, zawsze towarzyszą doskonałe rozwiązania techniczne i materiały. Świetną markę Franke tworzą znakomici projektanci i najlepsze studia projektowe.
Produkty wykonane ze stali szlachetnej i nowoczesnego tworzywa fragranit, które jest odporne na przebarwienia, zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne.

Armatura - Franke


 

Deante

Zlewozmywaki Deante to połączenie nowoczesnego wzornictwa i bardzo dobrej jakości stali dostępnej w wersji gładkiej polerowanej, jak i wersji dekor oraz funkcjonalności wyrażającej się w głębokich, praktycznych komorach ułatwiających zmywanie dużych naczyń. Deante proponuje również zlewozmywaki granitowe oraz ceramiczne.

Armatura - Deante


 

Alveus

Alveus oferuje doskonale zaprojektowane zlewozmywaki kuchenne, baterie kuchenne, systemy segregacji odpadków. Funkcjonalność akcesoriów Alveus nada lekkości Twojej kuchni a pieczołowicie zaprojektowane linie wszystkich produktów nadadzą jej indywidualny charakter. Alveus łączy innowacyjność, jakość i gwarantuje niezawodne funkcjonowanie za rozsądną cenę.

Armatura - Alveus


 

Astracast

Produkty oferowane przez Astracast cechuje jakość, nowoczesność i oryginalność. Zlewozmywaki i baterie oferowane są w dwóch liniach: pierwsza bardzo nowoczesna ze stylistyką wykorzystującą metal i szkło, druga – tradycyjna. Dzięki takiemu podejściu, produkty Astracast znajdą swoje zastosowanie zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych gospodarstwach, ucieszą nie tylko młodych użytkowników.

Armatura - Astracast


 

Śmigielski

Wysoka jakość materiałów, funkcjonalność ale i oryginalna stylistyka oraz kolorystyka.
Śmigielski proponuje zlewozmywaki z kilku marek, stąd tak szeroki wybór w ofercie firmy. Zlewozmywaki stalowe z firm Reginox i Livinox, granitowe oraz ceramiczne z renomowanej niemieckiej firmy System Ceram.

Armatura - Śmigielski


 

Pyramis

Odpowiedni wygląd jest istotną sprawą - zlewozmywaki Pyramis są ozdobą każdej kuchni.
Produkty wykonane są ze stali szlachetnej i nowoczesnego tworzywa pyragranit, które jest odporne na przebarwienia, zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne.

Armatura - Pyramis


 

Teka

Teka posiada w swojej ofercie szeroką gamą zlewozmywaków. Bazując na nowoczesnych technologiach, Teka rozwinęła produkcję zlewozmywaków używając najbardziej atrakcyjnego i wytrzymałego materiału - stali chromowo-niklowej. Powierzchnia zlewozmywaków jest trwała i odporna na zarysowania, przebarwienia oraz wysokie temperatury. Jeżeli chodzi o wzornictwo, Teka oferuje zlewozmywaki jedno- lub dwukomorowe, kombinację małych i dużych komór, z ociekaczem lub bez, do zabudowy w szeregu lub do szafek narożnych - nieskończenie wiele możliwości do wyboru.

Armatura - Teka

SALON MEBLOWY BONKOWSCY

Koszalin

ul. Konstytucji 3 Maja 12

Parter
meble kuchenne, szafy pod wymiar

telefon:  94 343 42 84
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

I Piętro
meble pokojowe i wypoczynkowe

telefon: 94 342 52 41
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


SALON MEBLOWY BONKOWSCY

Szczecinek

ul. Strażacka 3A
telefon: 94 374 75 52
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.