Kuchnie Bonkowscy

Fronty meblowe

Nasza oferta frontów meblowych jest niezwykle bogata. Oprócz frontów najczęściej wybieranych takich jak fronty akrylowe, lakierowane, foliowane czy fornirowane, możemy zaproponować również naturalne drewno. Pojawia się także wiele innych nietypowych materiałów np. lacobel (szkło lakierowane), szkło laminowane czy nawet spiek kwarcowy standardowo używany do wykonania blatów i okładzin ścian.

W celu obejrzenia przykładowych frontów meblowych proszę wybrać jeden z typów wymienionych poniżej:

Fronty akrylowe – to fronty wykonane na bazie płyty MDF oraz wysokopołyskowej folii, której wierzchnia część pokryta jest warstwą akrylu. Uzyskany efekt połysku daje wrażenie tafli szkła przyklejonego do płyty. Taki front jest alternatywą dla frontów lakierowanych, jest od nich bardziej odporny na uderzenia i zarysowania.
Fronty lakierowane Fronty lakierowane - wykonane z MDF`u pokrytego warstwą lakieru, wybranego z palety ICA, RAL i RENNER występujące w wersji matowej jak i z połyskiem. Charakteryzują się one bardzo dobrą wytrzymałością na wilgoć i temperaturę, łatwością czyszczenia a przede wszystkim bardzo bogatą kolorystyką.
Fronty MDF Fronty foliowane folią PVC - najczęściej wybieranym frontem jest front z płyty MDF / PVC. Folie wykorzystywane do laminowania imitują naturalne drewno, forniry, lakiery i inne materiały. Umożliwia to stworzenie kuchni w dowolnym stylu.Taki front jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości, jest odporny na uderzenia i zarysowania. Fronty znajdujące się w naszej ofercie są objęte 7-letnią gwarancją producenta.
Fronty fornirowane Fronty fornirowane - są przykładem połączenia tradycyjnego materiału ze współczesnym designem. Jest to MDF pokryty cienką warstwą okleiny naturalnej. Do wyboru okleiny z egzotycznych i popularnych gatunków drzew.
Fronty drewniane Fronty drewniane - wyróżniają się niezwykłą estetyką i elegancją. Do wyboru mają Państwo szeroką gamę gatunków drewna, takich jak dąb, olcha, brzoza, jesion i czereśnia oraz ich kolorystykę. Bardzo bogata paleta wzorów pozwala na stworzenie kuchni stylizowanych, retro, klasycznych i nowoczesnych.

SALON MEBLOWY BONKOWSCY

Koszalin

ul. Konstytucji 3 Maja 12

Parter
meble kuchenne, szafy pod wymiar

telefon:  94 343 42 84
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

I Piętro
meble pokojowe i wypoczynkowe

telefon: 94 342 52 41
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


SALON MEBLOWY BONKOWSCY

Szczecinek

ul. Strażacka 3A
telefon: 94 374 75 52
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.